Květinový ateliér Hana Žabková

vazba-2
Začínáme s floristikou – vazba květin 
Cílem tohoto kurzu je seznámit účastníky se základem vazby květin, estetikou, technikou vázání, jednotlivými styly a typy kytic. Dozvíte se o péči o řezané květiny  a novinkách na trhu. Ve 2,5 hodinovém kurzu si vyzkoušíte a následně uvážete kytici kulatou, kterou si odnesete domů. Součástí je  informativní certifikát o absolvování.
 Cena kurzu je 890,- Kč (za osobu)
termín konání: nevypsáno
aranzovani-zaciame
Začínáme s floristikou – aranžování květin
Cílem kurzu je seznámit účastníky se základem aranžování květin, potřebnými pomůckami  a nářadím a péčí o květiny. Během 2,5 hodinového kurzu si vytvoříte drobné dekorační aranžmá a květinový parter. Po skončení kurzu obdržíte informativní certifikát o jeho absolvování.
Cena kurzu je  890,- Kč  (za osobu)
termín konání:  20. března 2020      16,30 hod
uvod1-2
 Úvod do floristiky I.
 Cílem  kurzu je seznámit účastníky se základy floristiky, vazbou a aranžováním květin. Dozvíte se, jak květiny nakupovat,  jak o ně pečovat, co je to velkoobchod. Povíme si o květinách hrnkových a o květinovém horoskopu. Během 4,5 hodin trvání kurzu si zhotovíme vázanou kytici dárkovou i smuteční a květinové aranžmá na stůl.
Po skončení kurzu získáte informativní certifikát o jeho absolvování.
Součástí kurzu jsou vlastní autorská studijní skripta Úvod do floristiky I.
Cena kurzu je 2 100,- Kč   (za osobu)
termín konání:   nevypsáno
 
vazbaaaranz
Floristika – vazba a aranžování květin
Ucelený kurz floristiky vás provede krok za krokem květinovou tvorbou. Seznámíte se s květinami, jejich nákupem a péčí, dozvíte se , jaké jsou základní techniky a potřebné pomůcky pro práci s nimi. Podíváte se na aktuální trendy. Prakticky si zkusíte práci s živým i neživým materiálem pro nejrůznější příležitosti.
Během dvou samostatných 5 hodinových bloků si uvážete dárkovou a smuteční kytici, svatební korsáž, zhotovíte aranžmá na stůl, květinový náramek, věnec a dekoraci z trvanlivého materiálu .
Po skončení kurzu získáte informativní certifikát o jeho absolvování. Zašleme Vám také fotografie z průběhu kurzu.
Součástí kurzu jsou naše autorská studijní skripta Úvod do floristiky I. a II.
Cena kurzu je 4 900,- Kč   (za osobu)
termín konání:    16. – 17. 5. 2020           11,00 – 16,00 hod
 
Individuální květinový kurz
…rádi byste absolvovali kurz floristiky, ale není Vám příjemná přítomnost dalších osob a chtěli byste pozornost floristky pouze pro sebe…nevyhovuje Vám termín nebo Vás zajímá konkrétní téma??? …potom je tento kurz právě pro Vás…nastaven tak, aby vyhovoval právě Vašim potřebám…je určen pouze pro jednotlivce, tzn. že na něm budete jen Vy a floristka…během jeho 4,5 h trvání budete mít možnost naučit se či si vyzkoušet předem domluvené vybrané téma, v čase, který Vám bude vyhovovat…
cena kurzu: 1 500,- Kč + materiál  – materiál bude předem naceněn dle zvoleného tématu
termín: dle individuální domluvy
…informace o rezervaci a platbě, stejně jako podmínky konání a další najdete v úvodu Květinové školy…
foto na upoutávkách – De la Fleur

3 komentáře u Kurzy DlF

  • Dobrý den, bylo by možné domluvit se na individuálním nebo klidně i společném kurzu na vázáni svatební kytice- kulaté a v “boho” stylu? Většina kurzů, co jsem našla bývalo na jaře a to už nestíhám, protože začínají svatby😊 Nebo kdyby jste mi poradila nějaký / jen ne paní Steinovou – / děkuji moc za info a přeji krásný víkend Iva

  • Dobrý den, nebudete prosím v dohledné době pořádat kurz Začínáme s floristikou – vazba květin ?

    • Dobrý den Marti, v atelieru výhledově momentálně ne. Plánujeme pro letošek jen dílny. Vazbu, aranžování nebo celkový 5-ti denní kurz lektoruji na podzim v Hradci Králové ve Floristice Violet 🙂 Hanka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *