Květinový ateliér Hana Žabková
  
  

 

 FotorCreatedhz

 

Svatba či jiná slavnostní událost si díky své výjimečnosti žádá adekvátní výzdobu.  Drobnosti, které dokáží hodně – navodí správnou atmosféru, pozvednou či sjednotí prostor, dají na první pohled najevo, že jde o jedinečnou chvíli…Drobnosti, bez kterých to nejde, avšak zároveň zatíží naši peněženku… Aby Vaše výzdoba byla slavnostní, ale ne zbytečně nákladná a aby se po jejím skončení neplnily Vaše domovy věcmi, které v budoucnu těžko využijete, nabízím Vám dekorace pro Vaši svatbu či oslavu k zapůjčení.

 

 

Dekorace jsou k dispozici v ateliéru za příznivou cenu, přednostně pro klienty s objednaným květinovým servisem.

 

 

Jelikož jsou dekorace k dispozici v omezeném množství, doporučujeme se na jejich dostupnost v požadovaný termín předem informovat.

 

 

Půjčovné se hradí předem, s výjimkou současného objednání svatebních květin, kdy je hrazeno spolu s doplatkem za svatební floristiku. V případě poškození, rozbití či ztráty je nutné uhradit plnou cenu nové dané dekorace.

Doba zápůjčky je 4 dny – obvykle od pátku do pondělí. V případě prodloužení doby zápůjčky je připočten poplatek 200,- Kč. Maximální doba zápůjčky je 6 dní.

 

Při současném zapůjčení dekorací spolu s objednávkou svatební floristiky, jež je vyšší než 15.000,- , je jejich zapůjčení zdarma (náhrada za případnou ztrátu, poškození či zničení zůstává).

 

 

 

Pokud  není výzdoba realizována naším ateliérem, musí si klient dekorace osobně vyzvednout a následně je také – adekvátně zabalené s ochranou proti poškození – osobně vrátit do ateliéru. Poštou nezasíláme!!!!

 

V případě většího množství zapůjčených dekorací může být požadována kauce v individuální výši.

 

Ceny půjčovného, výše náhrady za poškození, rozbití či ztrátu a také kauce jsou uvedeny u každé položky zvlášť.

Všechny dekorace jsou majetkem ateliéru a půjčovny dekorací Deko-De la Fleur.