Květinový ateliér Hana Žabková
  
  

 reference

 

Svou „práci“ se snažím dělat jak nejlépe umím, s pokorou a láskou….

Zpětná vazba je tak pro mne nesmírně důležitá… Vědět, že se mi podařilo naplnit Vaše představy, Vaše sny,  je hřejivé a krásné, stejně tak je však důležité vědomí, že by něco mohlo být lépe, když i přes veškerou snahu  třeba něco nevyjde na 100 % – i to se někdy stává… Aby se člověk mohl poučit…Neustále je co zlepšovat, učit se…Protože moc dobře vím, že žádné obrázky či věty nejsou nad osobní zkušenost….To je důvod, proč budu vděčná za Vašich pár řádků, za příspěvek i komentář – jakýkoli (ať zde nebo na našem profilu)….

Toho si vážím a za to Vám děkuji….

 

30 komentářů u Reference

 • Hanka je příjemná a velmi sympatická, komunikace a její práce je na profesionální úrovni, květiny od ní byli nádherné, již před svatbou se mi snažila pomoct s hledáním jiných dodavatelů, patří jí velký dík. kdybych delala svatbu znova tak kvetiny jen a jen od ní.

 • Nádherná svatební květinová výzdoba. Děkujeme za pečlivou práci a splnění veškerých požadavků (a že jsme si na paní floristku připravila opravdu velký oříšek)… Patří Vám obrovský dík.

 • Hani, z celého srdce ti děkujeme za přenádhernou nejen květinovou výzdobu na naší svatbě. Vykouzlila jsi hotové zázraky, které všichni obdivovali. Navrhla a připravila jsi nám úžasné kytice a překrásnou výzdobu celého areálu, kde se naše svatba konala. Vše jsi měla dokonale promyšlené do sebemenších detailů. Byla jsi po celou dobu moc milá, vstřícná a trpělivá a to už v době příprav. Zásobovala jsi mě skvělými nápady, které jsme spolu postupně realizovali. Jsi bezvadná, talentovaná a velmi kreativní. Je vidět, že svou práci děláš s láskou. Celkový výsledek předčil veškerá má očekávání a já nyní mohu říct, že tohle byla svatba, o které jsem vždy snila. Moc ti za všechno děkujeme. A rozhodně tě doporučujeme všem budoucím nevěstám. Jsi jednička!

 • Moc děkujeme za dokonalou květinovou výzdobu a aranžmá obřadu. Všechno naprosto dokonalé, dolaďené do detailu. Vřele doporučuji 🙂 naprostá spokojenost

 • Moc děkujeme za překrásnou květinovou výzdobu!!! Rozhodně doporučujeme, paní Hanka jde s dobou a požadavky svých zákaznic splní na 100%.

 • Naprostá spokojenost! Měli jsme díky Hance nádhernou výzdobu na svatbě. Všichni byli okouzleni. Moc děkujeme 🙂

 • Paní Žabkovou doporučuji! Svatební kytice byla přenádherná, ostatní květinová výzdoba také neměla chybu. Oceňujeme i rychlé a spolehlivé jednání. Děkujeme!

 • Za mě naprostá spokojenost. Svatební kytice byla ještě krásnější než jsem si představovala a moje květinové koule na hostinu všechny nadchly natolik, že za mnou hosté chodili a prosili mě, zda si ji pak mohou vzít domů �
  Ještě jednou Vám moc a moc děkuji �

 • Moc sikovna a skromna kvetinarka �Vytvorila mi svatebni kyticky a venecek do vlasu krasnejsi nez jsem si predsravovala �

 • Moc děkujeme za nádherné svatební květiny! Paní Žabková se se mnou osobně sešla, vyslechla mou představu, již měla připravený návrh na vylepšení a ozvláštnění, ve všem mi během příprav vyšla vstříc. Komunikace perfektní. Květiny mi vyrazili dech, byly ještě krásnější, než jsem si dovedla představit. Opravdu nemám jedinou výtku. Skvělá práce! Do ateliéru De La Fleur se budu pravidelně vracet :). Doporučuji!

 • Děkujeme za krásné květiny na naši svatbu, opravdu vše vypadalo nádherně, moje očekávání byla překonána 🙂 Paní Žabková přesně vystihla atmosféru, kterou jsem na svatbě chtěla mít. Skvělá komunikace, osobní přístup, originální nápady a dechberoucí výsledek – tím bych charakterizovala práci paní Žabkové

 • Naprosto úžasné květiny. Paní si s Vámi sedne, poradí, ukáže svoji práci a každou kytičku udělá přímo na míru zákazníkovi. Velice moderní přístup k vázání květin s použitím sezónních kytiček. Naše svatební výzdoba díky ní vypadala nádherně 🙂 Mohu jedině doporučit.

 • Kytičky byly nádherné a paní Žabková je úžasná. S ní to nebylo jen o uvázání kytice, ale vyslechne, poradí, zajímá se, aby vystihla vaše představy a přání a květiny opravdu do detailu doplnily koncept vaší svatby. Vřele doporučuji a moc děkuji!

 • Doporučuji všem, kteří plánují svatbu nebo pořebují pro někoho uvázat krásnou květinu. Paní Hana Žabková je moc šikovná, profesionální floristka a jsem moc ráda, že nám tak krásně vyzdobila svatební hostinu a uvázala nádhernou svatební kytici a ostatní svatební květiny. “ METALOVÁ ROMANTIKA“ prostě neměla chybu !!! Ještě jednou velké díky.

 • Musím jen doporučit…květiny byly překrásné:)

 • Kytičky byly víc než nádherné. Moc děkuji

 • Paní Žabková předčila mé očekávání a představy. Úžasné květiny i přístup. Jednoznačně doporučuji všem.

 • Výzdoba na naší svatbě, včetně všech květin a drobností, které dokreslovaly atmosféru, byla naprosto pohádková. Měli jsme představu a paní Žabková ji proměnila ve skutečnost, ale ještě krásnější než nás vůbec napadlo. Mnohokrát děkujeme byl to pro nás celoživotní zážitek a atmosféru, kterou se Vám podařilo vytvořit budeme mít v paměti napořád ♥

 • Moc ráda bych poděkovala paní Žabkové za přenádherné kytičky, které sklízely obdiv na svatbě a i nadcházející dny a také za její úžasný přístup ke své práci. Květiny a výzdoba místa předčily mé očekávání. Celkově jsme byli moc spokojeni a rozhodně doporučujeme všem nástávajícím nevěstám využít služby právě květinového ateliéru De la Fleur. Jistě budete spokojeni tak, jako jsme byli právě my. Děkujeme moc! 🙂

 • Opět úžasná domluva, paní se snažila splnit a taky splnila všechna moje přání. Určitě doporučuju!!!

 • Milá Hanko, vyjadřujeme obrovský obdiv a skládáme hlubokou poklonu Vašemu umění! Vaší květinovou výzdobou jsme byli nadšeni a okouzleni nejen my, ale všichni svatebčané. Má představa o celkovém ladění květinové výzdoby se ve Vašich rukách proměnila doslova v sen – krásný, lehký, nonšalantní… 🙂 Vaše květiny byly tou nejpůvabnější třešničkou na dortu krásného místa naší svatby, dokonale vystihly jeho atmosféru a sklidily mnoho chvály. DĚKUJEME!!!! Kateřina a Ivan

 • Mnohokrát děkujeme paní Žabkové za vstřícnost, ochotu a nádhernou květinovou výzdobu, která všechny svatebčany doslova učarovala. 🙂

 • Nejen nevěsta byla ze svatebních kytic nadšená.. Jste úžasná a to nejen díky své tvorbě :-). Mooc Vám ještě jednou děkuji!

 • Dostali jsme tolik pochval na květiny – všechny pochvaly patří paní Žabkové a její práci. Přišli jsme za ní s nekonkrétní představou, prošli katalogy, ukázali co se nám líbí a těšili se. Kombinace profesionálního a osobního přístup, vstřícnost, empatie a schopnost naplnit přání a očekávání snoubenců nám přinesla tu nejkrásnější květinovou výzdobu, která předčila naše sny a přání a způsobila, že jsem si týden přála nemožné…aby má svatební kytice mohla ve váze zůstat napořád

 • Chtěla bych paní Žabkové ještě jednou moc poděkovat, svatbu jsem plánovala na dálku a tak jsem vše nechala v její režii a byla jsem více než spokojená . Spolupráce proběhla na jedničku s hvězdičkou, paní Žabková je hrozně šikovná a příjemná paní a hlavně je vidět, že svoji práci dělá srdcem .

 • Paní Žabková má zlaté ruce! Moji představu zhmotnila dokonale, kytice byla dokonce hezčí, než předloha na obrázku 🙂 Vřele doporučuji!

 • Moc Vám děkujeme za krásné kytičky, jsme hrozně rádi, že jsme si vybrali právě Vás!! Květiny vypadaly ještě lépe než jsme doufala, že budou vypadat. Jen tak dál!

 • Ještě jednou děkujeme Hani za krásnou výzdobu i květiny!!!

 • Úžasná, překrásná a moje 🙂 Díky moc..

 • Ještě jednou moc děkujeme za krásné květiny i výzdobu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *